18 grudnia o godzinie 16.30 na sali gimnastycznej w nasze szkole,  rodzice i uczniowie mieli okazję uczestniczyć w kiermaszu bożonarodzeniowym, którego główną atrakcją były Jasełka w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego klas młodszych. Role małych aktorów przeplatane były występami uczniów klas młodszych ( w tym dzieci z oddziałów przedszkolnych) i starszych. Dzieci spisały się wspaniale!!!

Jednym z punktów programu był występ nauczycieli, którzy zaśpiewali pastorałkę - co spotkało się z ogromnym aplauzem ze strony publiczności. Bardzo dziękujemy :)

Po części artystycznej wszyscy mogli skorzystać z atrakcji kiermaszu, których było niemało: świąteczne zdjęcie w fotobutce, loteria fantowa z nagrodami głównymi, stoiska ze świątecznymi ozdobami i stroikami oraz bardzo lubiana przez smakoszy - kawiarenka z domowymi wypiekami.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i organizację tego wieczoru. Szczególnie dziękujemy rodzicom, którzy pokazali serce i dzięki ich nieocenionej pomocy, zaangażowaniu i współpracy poczuliśmy atmosferę świąt i dobroci. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
P.S. Film z uroczystości nagrany przez Oławską Telewizję Kablową dostępny jest na stronie internetowej OTVK.