20 marca 2024r. w naszej szkole uczniowie klas 5-7 sprawdzili swoje umiejętności sportowe podczas rozgrywek piłki siatkowej.

Drużyny rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje, wszyscy walczyli wytrwale. Po przegranym meczu duch walki słabł, ale gdy zawodnicy znaleźli się znów na boisku, odzyskiwali nadzieję na wygraną i starali się, aby serwy utrudniały odebranie piłki przeciwnikowi. W wielu meczach uczniowie wykazali się determinacją i z poświeceniem walczyli o każdy punkt. Nad wszystkim czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: p.Agnieszka Olejnik-Waszczuk, p. Marzena Cegielska- Kowal.

Ostatecznie na podium stanęły drużyny:
1 miejsce zajęła klasa 6b w składzie: Karolina Wilgosiewicz, Martyna Leszczyńska, Hania Zabor, Tosia Tokarz, Igor Waszkiewicz, Miłosz Gałuszka, Oskar Góral, Michał Sztrauch
2 miejsce wywalczyła klasa 6a w składzie: Julia Brzezińska, Emilka Niżałowska, Bogna Zielonka, Michalina Szewczuk, Victoria Borkowska, Mateusz Brzeziński, Szymon Zgoda
na 3 miejscu znalazła się klasa 5a w składzie: Patrycja Kwak, Zosia Kozina, Natalina Janik, Marcelina Janik, Ola Karbowiak, Janek Chudy, Bartek Siręga
Pozostałe drużyny godnie reprezentowali:
klasę 5b – Tosia Furdyna, Milena Cielecka, Karol Siwula, Kuba Hrywniak, Riley Ziętal, Daniel Anzin, Bartek Sucharski
klasę 7a – Ola Król, Emma Szewczykowska, Julka Sorbian, Nikodem Bieroński, Wiktor Wilgosiewicz, Dawid Woźniak, Artem Yavnyi.
Gratulujemy drużynom!
Rozgrywki piłki siatkowej to działanie związane z realizacją programu TRZYMAJ FORMĘ, której koordynatorem jest p.Marzena Cegielska-Kowal. Uczniowie aktywnie spędzili dzisiejsze popołudnie.